dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Kopie zdjęcia (oryginał już nie istnieje) wykonanego na Long Island w 1904 roku przez Edwarda Steichen a przedstawiające staw i drzewa oświetlone słońcem (wymiary 41x48 cm) sprzedano anonimowemu kolekcjonerowi za 2,9 miliona $.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Upojona Niebiańskim Zapachem Wiosennych Mirabeli... ...Spod prysznica coś tam pluska - to Kaczyński myje Tuska...... Smutna nawet nie wiem ,dlaczego ... Chyba jednak wiem...Podczas snu wszystko wydaje się łatwiejsze... ...FURAJ ZIOŁO __#_____________ ____###________________#_ _______ ___##___________ ___#####_____________##__ _______ ____###_________ ___#####___________###___...Odwaga jest niczym innym jak strachem, którego się nie okazuje...."Miłość przychodzi na palcach, odchodzi trzaskając drzwiami." ...Miłość To Sen Który Po Pewnym Czasie Sie Kończy ...Jest Jedna Rzecz Dla Której Warto Żyć HIP-HOP I Nie...czmu po niej... zawsze pozostaje pustka w sercu? ...białe skarpetki, mokasyny, to wszystko dla mojej dziewczyny... ...dzień jak codzień, a zmian jak nie było tak nima,...kochać a lubić to wielka różnica kocha się sercem a...[=,,,=] zombiii ...Opisy - Chuck Norris

dodano: 2008-10-06, przeglądaj inne

Tylko Chuck Norris trzasnął tylnymi drzwiami w maluchu :))


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG