dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Komputer Deep Blue (256 mikropocesorów) w roku 1997 pokonał mistrza szachowego Garriego Kasparowa, komputer przed wykonaniem każdego swojego ruchu na szachownicy analizował 25 milionów pozycji.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Dlaczego Polski orzeł ma głowę zwrócona w prawo?? Bo Chuck...coś się zepsuło... coś w sercu... szuka dobrego kardiologa, co..." I mam poczucie własnej wartości , dlatego w woli...Została We Mnie Tylko Kropelka Nadziei...nadziei Na Lepsze Jutro... ...Ludziom nie wiedzie się nie z powodu głupoty, lecz z...nic mi sie nie chce, nawet opisu nie zmienię... ...W każdym człowieku tkwi porcja głupoty, która z wiekiem się...Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i...To nie fair ze możesz mieć inna kiedy jesteś ze...głowa mi pęka, a nic nie piłem, gdybym wiedział, wczoraj...Życie to teatrzyk, nikt się nie ogląda, każdy patrzy jak...Żyć To Znaczy Walczyć . Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą ......ciągle myślę o Tobie... ...Tylko Chuck Norris potrafi zmierzyć puls termometrem :D ...Opisy - Chuck Norris

dodano: 2008-10-08, przeglądaj inne

Kazimiera Szczuka ma wadę wymowy bo Chuck Norris kopnął ja z półobrotu


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG