dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Walter Cavanagh z Santa Clara w Kalifornii posiada kolekcje 1397 kart kredytowych za pomocą, których może robić zakupy korzystając z zgromadzonych na kontach zasobów = 1,65 mln $.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie je ku górze...Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy, aby zrobić pierwsze wrażenie... ...Cały świat niech wie że ja kocham cię że bez...Dlaczego Chuck Norris Nie Grał W Tytanicu? Bo By Wszystkich...To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się...Nie proszę o nic, proszę tylko o to żeby ktoś...z nikim nie gadam, na nikogo nie patrzę, dzieki za...`Kto doświadczył cienia, wie, że czasem w cieniu lepiej widać...W życiu Bowiem Istnieją Rzeczy O które Warto Walczyć Do...Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ...Kiedy się od Ciebie oddalam czuje, ze zostawiam przy Tobie...Każdy PLN nie jest dla mnie jak tlen(...) Więc nie...Nie mam siły na nic... Już nawet nie mam siły......gdy sen się skończył, obudziłam się z obawa co po...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-03-26, przeglądaj inne

Mam mniej, niż się spodziewałem, ale może więcej oczekiwałem, niż należało?


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG