dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

20-letni student z Instytutu Technologii w Kalifornii ustanowił nowy rekord w układaniu kostki Rubika. Leyan Lo ułożył kostkę w czasie 11.13 sekund.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

nie wiem jak, ale kiedyś Ci to powiem, oby nie...Przeczytaj ten skrót: * B.D.J.Q.P. - smacznego! ;)) ...Fura, skóra i komóra... Chłopcze to na mnie nie działa...W moim życiu pojawiłeś się Ty i pokazałeś co to...Dla ciebie słowo kocham nie ma znaczenia ?! Dla Ciebie........♥buzi♥ ......♥buzi♥ ..... ...Prawdziwy Haker Włamuje Się Tylko Aby Zobaczyć Czy Mu Się...Miłość jest najwyższa siła wszechświata, to ona wprawia w ruch...Jesteś przy mnie, jesteś obok. Jestem Tobą przez tych kilka...Ginęli jeden po drugim, tylko by jemu służyć....Piekło było na...Jeszcze raz chce powrócić tam gdzie spełniają się marzenia ...Jesteś Dla Mnie Całym światem Słońcem, Wiatrem, Wodą, Latem.:) ......gdzieś, daleko w świecie, gdzie mnie nigdy nie znajdziecie ......Tylko Chuck Norris Potrafi Zrobić Lody Truskawkowe Bez Truskawek... ...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-04-25, przeglądaj inne

Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić MIŁOŚĆ


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG