dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Polska jest europejską ostoją bociana białego. Co roku przylatuje do nas ok. 41 tysięcy par ze 160 tysięcy żyjących na świecie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Pamiętam tamte chwile, ... mówiłeś tyle, Że kochasz, że pragniesz...Na internecie sobie serfuję, jak ktoś napisze to zablokuję! ...tesknię za dniami, gdzie nie było obowiązków, problemów... ..."Tych chwil które przeminęły trudno jest zapomnieć oczy swe zamykam...To jest proste jak drut, powszechne jak niedzielna taca. Pamiętaj..."...Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi.... Tej ziemi..."...Tylko Chuck Noris Przeszedł Tibie 2 Razy.. xD ...Wyrzuciłaś gazety? Jak mogłaś! Baby! ...Kochać - jak to łatwo powiedzieć... nie marudź, napisać jeszcze...~$~WsZyStKiEgO nAj NaJ żYCzE...~$~ ...Chuck Norris zjadł gumę winterfresh i tak powstała EPOKA LODOWCOWA...Chciałbym zatrzymać czas i mieć cię przy sobie już na...Przeczytaj ten skrót: * B.D.J.Q.P. - smacznego! ;)) ...zagubiona w nieświadomości otaczającej mnie rzeczywistości ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-01-02, przeglądaj inne

szalona ma dziewczyna ciągle przypomina.. jak mnie całowała.. jak bardzo kochała...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG