dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Niedźwiedź polarny (Ursus maritimus) podczas bardzo złych warunków pogodowych kopie sobie w śniegu jamę, w której spędza nawet do kilku tygodni. Zapada wówczas w letargiczny sen, ale gdy w sąsiedztwie coś się dzieje, budzi się łatwo i natychmiast reaguje.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Aniele mój-tak brzmiało moje imię, i magia słów zdobyłeś mnie...---===LoL===--- ...Kocham Cię na zawsze i nikt mi nie przeszkodzi, choćby...''A do gwiazd... Za daleko stąd'' ...Tylko Chuck Noris Stworzył Placek Wiśniowy Z Ziemniaków ...gdyby oszalał czas gdyby nie było nas znajdę Cię pośród...Każdy kocha inaczej, ale na swój sposób... ...zagubiona w nieświadomości otaczającej mnie rzeczywistości ...Przepraszam Ze Jestem Sobą, A Nie Szmatą Jaką Ze Mnie...tylko Chuck Norris nie rozumie opisów o sobie ...Miło cię było poznać, lecz błędem było pokochać :( ...Moc gumowej kaczuszki niech będzie z Toba!!! ...Czasem rozum nie pojmuje, dlaczego serce miłuje!!! ...myślałam, że będzie inaczej. że wrócisz. że będziemy razem. myliłam...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-01-05, przeglądaj inne

Dopiero teraz czuję że żyję a zawsze chciałem żyć tak….kochu kochu


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG