dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wg. astronomów z Cardiff University w latach 536-540 doszło do oziębienia klimatu, powodującego klęskę głodu w Europie, spowodowane to było eksplozją w atmosferze Ziemi bryły kosmicznego lodu.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz nauczyć się cierpieć. Jeśli czegoś...Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota. Bezpieczna w Jego...Brak opisu bo zabrakło długopisu:) ...Nie wszystko da się wyrazić słowami, niektórych najlepiej nie mówić...Czy te oczy mogą kłamać...? Czasami :) ale nie patrząc...gdzie ja kupie kalosze, jak do sklepu kajakiem co najwyżej!...Żaden opis nie wyrazi tego co do Ciebie czuję... kochać...Przez Ciebie serca nie posiadam, nie umiem kochać jak kiedyś...tylko Chuck Norris nie rozumie opisów na swoj temat :]...Jeśli kochasz nie rań, jeśli lubisz szanuj, a z nienawiści...Czas pędzi, życie mknie, a ja zastanawiam się, czy wiesz...Bo to trudne uczucie do Ciebie nauczyło mnie cierpliwości ...tylko Chuck Norris potrafi szybciej rozdać prezenty niz Świety Mikołaj......kochać Możemy Naprawdę Tylko Wtedy, kiedy Nie Wiemy Dlaczego... ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-01-12, przeglądaj inne

Po mej twarzy wolno tak płynie znów kolejna łza... W strugach deszczu


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG