dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

U człowieka w prawej półkuli mózgu mieszczą się takie funkcje jak wyobraźnia przestrzenna, postrzeganie całościowe, myślenie abstrakcyjne, zdolności do syntez i muzykalność, natomiast w lewej takie funkcje jak zdolność mowy (zazwyczaj), postrzeganie szczegółów, zdolność do analiz i praktyczność. Przewaga którejś z półkul zaznacza się silniej u mężczyzn niż u kobiet.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Nie wszystkie uczucia są tak samo wyrażane niektóre z tych...Tylko Chuck Norris Potrafi Powiedzieć Słowo "zaraz", Od Tyłu ...pieprzona duma w sumie nie wiadomo skąd ...Moc gumowej kaczuszki niech będzie z Toba!!! ...___________* __________C s _________CsCs _______ _CsCsCs _______CsCsCsCs ______CsCsCsCsCs _____C sCsCsCsCsCs...Czy na pewno po szczęście czy sam bieg nie jest...gdy już zrozumiesz, gdy już będziesz gotowy by kochać, ja...W życiowych przeciwnościach jedynie nadzieja może ocalić człowieka. ...W Każdej Chwili Zawsze Wszędzie Niech Ci W Życiu Dobrze...( * * ) WieSz CoteRaZ rObiĘ ( - -...Dajcie Mi Kobietę, Która Szczerze Kocha Piwo, A Podbiję Cały......a marzenia to tylko wspomnienia, które nadejdą... ...Jestem chora, chora na ciebie na twoją miłość , nie...Tylko Chuck Norris widzial białego murzyna :D ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-01-12, przeglądaj inne

Po mej twarzy wolno tak płynie znów kolejna łza... W strugach deszczu


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG