dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

FERRARI FXX - samochód wyścigowy, 6-litrowy silnik, 800 koni mechanicznych, cena ok. 6 milionów złotych. Sprzedawany był tylko dla "wybrańców", dokładnie dla 29 osób, można nim jeździć tylko po torze wyścigowym.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

powiedz mi co takiego ona ma a czego jest ci...Ale kiedy przy mnie śpisz... to pokaż na co Cię...Chuck Norris pokonał Gołotę.O dziwo nie musiał używać kopa z...Bać Się Nie Ma Czego Bo W Życiu Jest Wiele...Nie płacz, że się coś skończyło- tylko ciesz się, że...Mówisz ze masz dość? I dobrze! Mów może się zlitują...Przepraszam, ze tak postąpiłam .. teraz sobie nie potrafię poradzić,...Teraz wiesz czemu tak się boję, kiedy znów nie ma...Czary marry, chokus pokuss Twoja stara to Ford Fokus ...kochać kogoś- widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne... ...Miłość to wielka głupota- jedyne co w niej przetrwa to...kolejny raz odsyskujemy niepodległość, huuuuuuuuuura! ...Tylko Chuck Norris Rozumie Reklamy Z Plusa... :)) ...Oto jest miłość... Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-02-14, przeglądaj inne

To taka krotka historia, mogłam napisać jej kolejną część...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG