dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Piramida Cheopsa z budowana jest z 2,3 mln ociosanych bloków wagi, średnio 2,5 t., wysokość 146,5 m długość u podstawy 231 m.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Potrzebny mi jesteś jak woda do picia. Bez Ciebie nie...Tylko Chuck Norris Umie Objąć Pudziana - bo Jest Taki..."media manipulują nie dawać się hujom twardy bądź słyszysz numero...Moje serce jest do wzięcia.... Szukam sexownego księcia :):):) ...Jak zasnąć mam, gdy obok brak miłości tej.. która daje...Masz siłę by żyć?? To działaj, bo możesz KIMŚ być!!!...Od tej zmiany opisów dostane kiedyś pierdolca :] ...Oddaje Ci Ma Dusze Aż Nią Miłość Bez Granic Będę...Ale dziś to tylko słowa będę żyć wiecznie pamiętaj bez...FURAJ ZIOŁO __#_____________ ____###________________#_ _______ ___##___________ ___#####_____________##__ _______ ____###_________ ___#####___________###___...Bo Żyli Tak Jak Każdy Chciałby Żyć I Byli Tam...Życie to teatrzyk, nikt się nie ogląda, każdy patrzy jak...Taka prawda, że gwiazda umierając rodzi blask I w końcu...Brzydka Ona , brzydki On... a taka ładna miłość ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-05-03, przeglądaj inne

mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich a teraz każde z nas szuka drugiego w snach


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG