dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Najliczniejszym gatunkiem ptaka jest afrykański wikłacz czerwonodzioby (bliski krewniak wróbla). Na wolności żyje około 1,5 mld osobników tego gatunku.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Już nie ma dzikich plaż na których zbierałam bursztyny... ...nie wzrost decyduje o tym kto jest wielki ...Czas pędzi, życie mknie, a ja zastanawiam się, czy wiesz...Wszyscy chcemy być szczęśliwi i kochani. Szkoda że ta druga...Kocham Cię bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem...tylko chuk norris chodzi na kawę do piekła i no...Nie przejmuj się - szepnął mi do ucha - Gdybym...Jesteśmy niewolnikami wskazówek zegara, więźniami kalendarzy ..."Życie nasze składa się z momentów, różnych zdarzeń i przykrych...Polewaj WINO no i WÓDKE, niech URODZINKI nie będą smutne...Jeśli będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś..._____$$$$$____$$$$$ ____ _$$__$$__$$__$$ _______$ $_$$-$$_$$ ___$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ ___$$_______$ $_______$$ ___$$_______$...Chciałbym zatrzymać czas i mieć cię przy sobie już na...nie wiem co gorsze, nie umiec kochać, czy nie być...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-05-07, przeglądaj inne

Umieram by się odrodzić, żeby w końcu stąd uciec


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG