dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Największy i najcięższy dzwon na świecie (wys. prawie 8 m, waga 202 t) z 1735 roku Car Kołokoł znajduje się na Kremlu w Moskwie; nigdy nie był zawieszony.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Oddaje Ci Ma Dusze Aż Nią Miłość Bez Granic Będę...Kocham Cię kochanie moje i na zawsze tak zostanie ...Wiatr podłych wspomnień wkrótce rozwieje nasze marzenia. ...Nigdy Nie Pozwól Aby Strach Przed Działaniem Wykluczył Cię Z..."Inna bo inna od innych, jaka jestem wiedzą Ci, co...Gdy Chuck Norris ma potrzebę nie idzie do kibelka tylko...Tylko Chuck Norris nazywa się Chuck Norris :) ...Nie ten Kocha, co miłość swą głosi...lecz ten co w...Kiedy Pomyślisz O Mnie, Przytul Mnie W Marzeniach ...Kiedy jesteś przy mnie.. znika ból i w oczach łzy....oczy Są Ślepe, Szukać Należy Sercem ...@""""@.....@""""@....@""" "@ .( *o*,) .....( *o*,).... ( *o*,) (@)"-(@).(@)-"-(@).(@)- "-(@)...Chce poczuć jak przytulasz mnie Bo czuje ogromna pustkę gdy...Chciałabym tak bez zwiewnie poczuć dotyk twoich ust chce być...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-07-22, przeglądaj inne

"Wszyscy popełniamy błędy, to nieuniknione... lecz nie można się załamać, nie wszystko stracone..."


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG