dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Najliczniejszą rodziną okrytonasiennych są złożone (Asteraceae). Liczy ona 25 000 gatunków. Zaraz po niej plasuje się rodzina storczykowatych (Orchidaceae) z 24 000 gatunków.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Tylko Chuck Norris Potrafi Powiedzieć Słowo "zaraz", Od Tyłu ...Ktoś, kto mówi, że miłość nie przynosi strachu, nigdy nie......=> (^-^) smutno bez CieBiE ... :(( ...Nie chcę zrozumienia, pocieszenia, iluzji istnienia, pustego uwielbienia... ...Mój świat jest inny, odrzucam to co piękne... Wiem nie..."Nie da Ci tego żona, nie da Ci tego matka,...(",) (^^,) Lolo ...Ty beze mnie marźniesz, ja bez Ciebie nie istnieje.. ...w tym roku pod choinką spodziewam się śniezynki opakowanej w...przypominam sobie gwiazdy co spadają, one chyba jednak życzeń nie...Chuck Norris Gasi Światło W Pokoju I Wychodzi Zanim Zgaśnie...Jezu!! To znowu się stało zakochałem się aż mnie coś...Będę śniła swoją baśń, choć mówią, ze nie ma miłości......(^_^) by happy..... ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-07-22, przeglądaj inne

"Wszyscy popełniamy błędy, to nieuniknione... lecz nie można się załamać, nie wszystko stracone..."


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG