dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Dachem świata nazywana jest wyżyna Pamir, w południowo-wschodniej części Azji Środkowej, średnia wysokość 4000 m nad poziom morza.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

chcę zagłuszyć muzyką wyrzuty sumienia, wkurwiony na to wszystko chciałbym...Kto poznał miłość raz a potem stracił ją inaczej patrzy...Nie będziecie kraść batonów w sklepiku za rogiem (w Biedronce...nie ma mnie, zawiesiłam się w zeszłym roku :) ..._____________/___________ _____________ _____________/_________ _______________ _____________/_________ _______________ ____________/_a________ _______________ _________*_/_____*_____ _______________...Hemp Gru Diil Gang Dixon 37 armia podziemie nie czeka...Miłość Potrafi Dostarczyć Wiele Smutku... ...Chuck Norris potrafi zrobić czekolade od tylu bialo ...Bo W Nas Szczęście Tyle Ma Barw, Codziennie Daje Znak......Nie szukam księcia z bajki, bo jemu zależy tylko na..."Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."...dziś mnie nie zaczepiać, zawleczka zgubiona, wybuch w każdej chwili...masz odwagę masz ambicje pierdol szkołę i policje ...Nauczyłam się nie żyć wspomnieniami. To co było zostawmy za...Opisy - Inne

dodano: 2008-10-31, przeglądaj inne

Hej kogucie, piej bo nowy dzień nastaje i się śmiej!


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG