dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Margie Profet z Uniwersytetu Stanu Washington w Seattle wysunęła hipotezę, mówiącą że kobieta we wczesnej fazie ciąży ma często nudności dlatego, że staje się wtedy tak wrażliwa jak płód, aby uchronić go przed substancjami czy ich stężeniami, które normalnie dla niej samej nie byłyby szkodliwe.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Przestańcie nazywać błędem to, co jest przeciwieństwem waszej prawdy, a...Jesteś Spocona Mówię Ci I Żadna Rexona Nie Pomoże Ci......nie umiem powiedzieć jak bardzo mi przykro przez to co...Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale...Będę Spać, Będę Śnić O Tobie Ponieważ Jesteś Ciągle W...Tyle razy złamałeś mi serduszko... Ja już nie daje rady.......Każdy dzień jest szczęściem, gdy wiem, że jesteś przy mnie....Istniejąc zmieniamy świat dookoła. ...Życie Jest Piękne Gdy Żyć Się Umie Gdy Jedno Serce...-(^;^)--(*:*)--(":")__ ...Jesteśmy Niebem Dla Księżyca ...Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy,...Byłam z Toba i byłam szczęśliwa.. lecz teraz jesteś obcym...Wystarczy Że Pierdniesz A Chuck Norris Wie Co Jadłeś Na...Opisy - Inne

dodano: 2008-11-04, przeglądaj inne

...gdzieś, daleko w świecie, gdzie mnie nigdy nie znajdziecie ...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG