dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Jedynymi małpami żyjącymi w Europie są magoty. Można je spotkać tylko na Giblartarze. Gatunek ten cechuje całkowity brak ogona.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Labirynt Życia Bez Drogi, Bez Wyjścia -Jedna Modlitwa, Nawet ona...Dobranoc i Miś pod koc =D ...Miliony gwiazd iskrzących się. To obrazek z naszych snów. ...Help dla życia bez podpaski xD ...wiem co było wczoraj, wiem co jest dziś i wiem...Wiem... Jestem odważna, mówiąc ci to bo nie mam u...Na zachodzie niebo całe krwią jest zalane niepotrzebną ofiarą karty...Kazimiera Szczuka ma wadę wymowy bo Chuck Norris kopnął ja..._______$$$$ $___________ ______$$$$$$$_$$$$$$ $__ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$__ $$$$ $____$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$__$$$$ $___$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$...nie mam siły na nic... już nawet nie mam siły...Czy słowo Przepraszam coś znaczy?? Nie cofnie czasu ale wybaczy??...Bez Ciebie Nie Ma Życia _________________________ ____ ...me uczucie nie wygaśnie, bo pokazałeś mi wyraźnie swoją wyobraźnię....Boje się, że pewnego dnia stracę to wszystko co nie...Opisy - Inne

dodano: 2009-06-29, przeglądaj inne

Uśpić swą pamięć, zmysłom czujność odebrać, by jakoś jesień tę przetrwać...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG