dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Powietrze na wysokości 30 km nad powierzchnią Ziemi 150 razy lepiej przewodzi prąd niż przy powierzchni Ziemi, a na wysokości 50 km powietrze staje się bardzo dobrym przewodnikiem elektryczności.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Czary marry, chokus pokuss Twoja stara to Ford Fokus ...:* Kotek ---- ^..^ ---- Kotek :* ...bądźmy mili niech ludzie myślą że jesteśmy szczęśliwi , może...Wszystko możesz, nic nie musisz, słuchaj tylko siebie... ...Nie każdy o tym wie, że można żyć tak jak...Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko i to jest największą życia prawdą...Fiku miku na patyku i już plemnik jest w jajniku...Największym szczęściem jest znalezienie serca, które Cię kocha naprawdę... ........♥buzi♥ ......♥buzib 29; .......♥buzi 829; .......♥buzi 829; .......♥buzi 829; ......♥buzib...Tylko Chuck Norris Umie Objąć Pudziana - bo Jest Taki...''A do gwiazd... Za daleko stąd'' ...Noc Nam Dziś Nie Zaszkodzi Przecież Tu O To Chodzi...Si Vis Amari Ama (Jeśli Chcesz Być Kochanym, Kochaj Sam)...czasem życie tak przygniata, że człowiekowi nie chce sie wstawać...Opisy - Inne

dodano: 2009-06-29, przeglądaj inne

makijaż jak zawsze...ślady łez zatrze...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG