dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W marcu 2006 roku zdechł żółw olbrzymi o imieniu Addwaitya. Żółw ten mieszkał w zoo w Kalkucie i miał według swoich opiekunów 250 lat. Należał w XVIII wieku do brytyjskiego oficera Roberta Clive, który urodził się 29 września 1725, a zmarł 22 listopada 1774.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

ja wierzyłam innym ludziom... a nie jemu:( teraz on już...MIłośc zawiera nie znaną mi treśc którą zna moja druga...Ty jedna na milion na całe życie... dobra bajera połowa...wszystkiego najlepszego, może kiedyś dam ci klocki lego ...Nie ma cię gdy moje życie spada w dół i......Prawdziwy Haker Włamuje Się Tylko Aby Zobaczyć Czy Mu Się...jak ciśnienie rośnie, trzeba dać mu ujść :] ...jak już sufit sie wali na głowę, to nic nie...Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujemy, one same przyjdą. ...Po Prostu Bądź, Przytul Jak Nikt, Aż Serca Kiedyś Przestaną...ja Wezmę Klej I Posklejam Serce, Ty Weź Kredki I..."Nie Zachwycaj się Sobą Bo Możesz Być Dobrą Osobą" ...Mówi się ,że nie można żyć bez miłości, uważam, że...Kocham Cię mocno, kocham Cię tak, że bez Ciebie zawalił...Opisy - Inne

dodano: 2009-07-13, przeglądaj inne

Stan opisowy to osobliwie pejoratywna forma ekspresji własnych emocji.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG