dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Homoseksualne kobiety stanowią ok. 2% populacji kobiet. Homoseksualni mężczyźni to około 6% populacji mężczyzn. Wśród słynnych ludzi homoseksualistami byli: Safona, Platon, Leonardo da Vinci, Marcel Proust, Oskar Wilde i Piotr Czajkowski.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

a gdyby tak z dnia na dzień zniknął księżyc ...jestem tu bo gdzie indziej mnie nie ma ...Durch den Monsun- Ja jestem szczur, wczoraj nie myłem się..."Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy...Ciało do ciała, usta do ust i nigdy więcej nie...Nauczyłaś mnie marzyć, wierzyć i silnym być, pokazałaś kim jestem...W każdym mieszka i dobro i zło, i tylko to...})i({ Motylem jestem ...Kiedy się od Ciebie oddalam czuje, ze zostawiam przy Tobie...Nie wiesz kim być bądź sobą nie rysiem Ochuckim nie...Ostrożny bądź, uważaj na każdy krok Nigdy nie wiesz gdzie...Nie ważne są żadne słowa, nasza miłość jest piękna. Nie...Zdrowia szczęścia pomyślności opis GG Ci życzy ...Bać Się Nie Ma Czego Bo W Życiu Jest Wiele...Opisy - Inne

dodano: 2009-12-04, przeglądaj inne

jestem jaki jestem, mało tego, nie przewiduje zmian, bierz, albo odejdź


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG