dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Najwyższy wodospad na świecie to Salto del Angel, który znajduje się w Wenezueli na rzece Churlin, jego wysokość wynosi 1054 m.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Chuck Norris nasrał na pole pszenicy i bum! tak powstało...Ten Kto Znał Wspomni Ten Kto Kochał Nie Zapomni... ...Był dzisiaj sen. Zbyt osobisty. ...Milosc to klucz do twych sekretow... :-)**** ...Chyba w dzieciństwie matka ci na głowie kotlety wałkiem tłukła...Polska gola, Polska gola, kiedy spełni się kibica wola? ..."Miłość jest jak wiatr, nie widać jej, ale ją czuć"...zabije wszystkich na litere 'm' oprócz Tadeusza ...Jestem kobietą wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie wolna jak...Kocham Cię i nigdy nie przestanę kochać, zawsze będziesz w...Sobota, 21-03-2009 _####___#### .`-.´.+` ´° _##____#_#____##`,+.* .*´ #_______#________# `+.*` #________________#...You are my angel, my sky, it was matter enough...W dzień o Tobie myślę, w noc o Tobie śnie,...___,*, __,*o*, _,*o*o*, *"""[]"""* ~~ Wesołych Świąt~~ ...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-11-11, przeglądaj inne

kochać a lubić to wielka różnica kocha się sercem a duszą zachwyca zachwycać można jedynego!!!


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG