dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Najniższą temperaturę na Ziemi odnotowano na Antarktydzie, 21 lipca 1983 roku w okolicy radzieckiej stacji badawczej było 89,2 stopnia Celsjusza poniżej zera.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Przyjaźń - to jedyne co mi zostało. Szkoda tylko, że...kto nie lubi reklam, telewizorem ciska za okno - no...Miłość to wielka głupota- jedyne co w niej przetrwa to...Wstawaj Już, Obudź Się I Pocałuj Słodko Mnie! ...nie umiem powiedzieć jak bardzo mi przykro przez to co...$$$$$_______________### _$$$$$$______________#$ _$$$$$$____________$$$# $ _$$$$$$$________$$$$$$$ $ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$$$$$$____$$$$$$$$ __$$$$$$$__$$$$$$$$$ ____$$$$$_$$$$$$______(...Nie odejdę od Ciebie, Nie pokocham innego, W sercu miejsce...Nadciąga ten dzień gdy wszystko zmieni się... ...swiat sie kreci. nie zatrzymujemy sie tam gdzie nas boli,..."Dzieci nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia."...Love O(- . -)o O(- . -)o Love ...Trudno powiedzieć co jest prawdą, ale czasami tak łatwo rozpoznać...Nauczyłaś mnie marzyć, wierzyć i silnym być, pokazałaś kim jestem...Buhaha, buuhaha wszystkiego najlepszego zyczę ja;] ...Opisy - Miłosne

dodano: 2008-12-03, przeglądaj inne

Nikt mnie nie kocha każdy olewa wezmę tabletki i pójdę do nieba =(


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG