dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Grupa krwi 0 jest najpospolitsza na świcie. Ma ją 46% ludzi. Najrzadsza jest grupa AB, która cechuje tylko 14% mieszkańców naszego globu.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Z okazji urodzin dużo zdrowa, szczęścia, pomyślności połamania wszystkich kości...Jestem drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka:)...Zamknij teraz swoje oczka, Niech spokojna Będzie nocka, Wtul w...Miłość To Najpiękniejsza Muzyka, ponieważ Jest Grana Przez Nasze Serca...Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi: strach i interes....Oczekiwania są motorem aktywności człowieka w drodze do szczęścia :)...to tylko taka pozorna harmonia- jedno miejsce i jedna monotonia...Kochać - to znaczy dać tobie moją radość, to twoja...To uczucie, które określić tak ciężko To uczucie dla większości...wszystkiego naj naj z okazji 12345 urodzin ...Milosc to klucz do twych sekretow... :-)**** ...:* Kotek ---- ^..^ ---- Kotek :* ...Gdzie Mam Szukać Klucza Do Twojej Miłość Który Filozof Da...Dopóki Jesteśmy, Nie Ma Śmierci, A Gdy Ona Przychodzi, Nie...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-02-28, przeglądaj inne

nie szukaj kogoś z kim możesz być szukaj kogoś bez kogo nie możesz żyć...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG