dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W roku 1990 francuski pociąg elektryczny TGV Atlantique 325 osiągnął prędkość 515,3 km/h, w normalnej jeździe pociąg tego typu osiąga średnią prędkość przekraczająca znacznie ponad 200 km/h.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Ludzie są bezradni wobec losu, są ofiarami czasu. I własnych...Czekając na dzień, w którym spełnią się marzenia nie chcę...niedostępny - poszedłem z opisem do lekarza... ...Tylko Chuck Noris Potrafi Powiedzieć Od Tyłu Kobyła Ma Mały...Napisz po torach do mnie list, lecz proszę nie wysyłaj...________####____####___ _____######_#_######## _ _####_#_#_#_#_#_#_#_#### ___#####___BUZIAK_###### ____################# _______############ ...Hej maleńka! Do góry oczka wznieś, bo na tym się...który raz stałam tam, szukając wspomnień... obserwując tamtych dni gasnący...Żaden kompas nie pokazuje gdzie jest północ. Wszystkie pokazują na...don't forget to take a breath:) ...Czy te oczy mogą kłamać...? Czasami :) ale nie patrząc...Fajki skracają życie o 2 min, narkotyki o 3 min,...Niekiedy człowiek okazuje więcej geniuszu w swym błędzie, niż przy...Mój Świat i moje kredki więc wypierdalaj z tym korektorem!...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-03-09, przeglądaj inne

Słodkie Słówka To Nie Wszystko Musisz Kochać Ponad Wszystko


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG