dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Niedźwiedź polarny (Ursus maritimus) mimo życia w trudnych warunkach nigdy nie zamarza na śmierć natomiast umrzeć może z przegrzania, gdy np. bardzo długo biegnie i nie ma możliwości schłodzenia się w wodzie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Ze Strzępów Radości Powszednich Los Swój Tkasz... ...Kiedy spojrzysz jej głęboko w oczy, w których mieszka szatan...Nie płacz kiedy odjadę... Kupie malucha i przyjadę :D ...Raz w prawo, raz w lewo, chodźmy się przejść mój...Że wybije ta godzina - godzina wyzwolenia Ale ile do...Choć jej postać mam w pamięci ona stoi przed oczami...Był jak mgła, niewidzialny, tajemniczy.... Był jak kruchy róży kwiat...Wiesz, dlaczego upadamy? Żebyśmy mogli się pozbierać ...Jeśli raz zrobisz, naucz się zrobić drugi raz, bo tylko...Bo Żyli Tak Jak Każdy Chciałby Żyć I Byli Tam...Przecież w marzeniach miało być lepiej... ...Miło cię było poznać, lecz błędem było pokochać :( ...Czy na pewno po szczęście czy sam bieg nie jest...Tylko W Twojej Dłoni Znaleźć Mogłam Ciepło Aby Kwitnąc Tak......Opisy - Miłosne

dodano: 2009-07-25, przeglądaj inne

Kochałam, Ty nie, teraz Ty kochasz, ja już nie...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG