dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Stanisław Lem brał udział w roku 1937 w ogólnopolskim badaniu ilorazu inteligencji wśród gimnazialistów. Uzyskał IQ 180 co dało mu tytuł najinteligentniejszego dzieciaka w Polsce.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

po co rozum ludziom, którzy głową mogli by gwoździe wbijać?..." I mam poczucie własnej wartości , dlatego w woli...(k)(r)(e)(j)(z)(o)(l)(e)( a)(t)(a)(k)(u)(j)(a) ...Zginę ... Na Ścianie Krwią Własną Napisze ... Kochałam Cię...chodził bym se popakować na siłownię, ale po co mam..."...Kiedy patrzymy na śmierć albo na ciemność, lękamy się tylko...Si Vis Amari Ama (Jeśli Chcesz Być Kochanym, Kochaj Sam)...Czasem biegniemy na oślep do szczęścia, a okazuje się, że...Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić...Wiesz, dlaczego upadamy? Żebyśmy mogli się pozbierać ...co by Ci na następnym torcie o jedną świeczkę przybyło...gdzie ja kupie kalosze, jak do sklepu kajakiem co najwyżej!...Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat......( V ) O~~ O~~ Pomyłka To Nie Tu ...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-08-18, przeglądaj inne

gdy już zrozumiesz, gdy już będziesz gotowy by kochać, ja mogę już być daleko


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG