dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W Windows nie można zainstalować dowolnej liczby czcionek. W praktyce liczba czcionek może się wahać między 700-800 ponieważ większa ich liczba może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia czcionek ekranowych.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Miłość to ten rzadki stan, w którym można akceptować kobietę...Potrzebny Mi Jesteś Jak Woda Do Picia Bez Ciebie Nie...Kasowanie Mojej Pamięci Zatrzymało Się Na Twoim Uśmiechu ...Tylko Ty W Moich Snach,Tylko Ty cały świat,Tylko Ty, Bo...Nie chcę zrozumienia, pocieszenia, iluzji istnienia, pustego uwielbienia... ...Jest Jedna Rzecz Dla Której Warto Żyć HIP-HOP I Nie...kobieta jest ponoś jak wino, im starsza tym lepsza, czemu..."...Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi.... Tej ziemi..."...Nie daj się śmierci, bo stracisz osoby, o których nie...Mówią na nią dziwka, a tak naprawdę jej zazdroszczą... ...Chuck Norris potraf nacisnąć Ctrl-Alt-Delete jednym palcem. ...wiła wianki i wrzucała je do falującej wody ..."Miłość zwala z nóg, odbiera rozum. Ale ile sił jest...chcesz mi pojechać to się sto razy zastanów byłam, jestem,...Opisy - Świąteczne

dodano: 2009-04-12, przeglądaj inne

Wesołego Alelluja


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG