dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Taipei 101 - to najwyższy budynek świata, biurowiec 508 metrów wysokości, wybudowany na Tajwanie za 1,7 miliarda $, ma 101 pięter, budowano go od 1994 do 2004.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Co ja sobie głupia myślałam jak poprosiłeś mnie o chodzenie:((...Dotykam Cię, lecz tego nie czujesz. Kocham Cię, lecz tego...Boję się co przyniesie kolejny dzień... Nie wierze już...Koniec.. ;(;(...Tylko Chuck Norris potrafi zjeść loda nie dotykając patyczka :D...litr oleju, jeden lejek i będe mądry ...polityka to nic innego jak okłamywanie w majestacie prawa... ...w nieustających ciemnosciach jestes moim światłem? ...Nie wiesz kim być bądź sobą nie rysiem Ochuckim nie...Gdy na mnie patrzysz w twych oczach nie ma mnie...Szczerość potrafi zaboleć, za to kłamstwo mocno zranić... ...Zdrowia Szczęścia Pomyślności, Połamania Kości I Na Weselu Dużo Gości....wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, tego dnia świat wzbogacił sie...cicho! usiłuję sie skupić! nie przeszkadzać bo zapomnę nad czym...Tylko Chuck Norris potrafi przebiec 3 sekundy w 5 minut...Opisy - Chuck Norris

dodano: 2008-11-18, przeglądaj inne

Tylko Chuck Norris Nie Potrzebuje Zegarka-sam Ustala Godziny


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG