dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Samolot Airbus A380 ma 73 m długości, 24 m wysokość i rozpiętość skrzydeł 80 m, zabiera na pokład do 853 pasażerów lub w wersji cargo 150 ton towarów, kosztuje 260 mln $.

Polecamy

przeprowadzki warszawa
transport-przeprowadzki.waw.pl
noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi....Gdybyś mógł to dał byś mi gwiazdkę z nieba:] A...Kocham Cię Patryku Choć ty Chyba Mnie Nie ...nie ma to jak odpalic gg i nie mieć ani...*I:^)(.)(...) bałwanek ...świeta poważnie szkodzą Tobie...i Twojemu otoczeniu... ...chcę zagłuszyć muzyką wyrzuty sumienia, wkurwiony na to wszystko chciałbym...Chce Cię tylko trochę i na chwilę, wyobcować to nic...Życie każdego człowieka warte jest uwagi - ma swoje tajemnice...Nie będziecie pomagali babinkom przechodzić przez skrzyżowanie(po prostu zostawcie je...I Nie Mów Jej Ze Zapomnieć Ma..! Rozumiem Ja Rozumiem...To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć, zatrzymać w...gdzie popełniłem błąd? nie wiem, może to nie był błąd......Ja Cię Kocham A Ty Tego Nie Widzisz Wiesz Co...Znasz dobry opis GG? Chcesz komuś pomóc w doborze opisu? Możesz tu dodać opis GG. Wystarczy, że wypełnisz pola i wciśniesz: dodaj.

Twój opis GG ukarze się natychmiast po tym jak moderator sprawdzi czy jego GG się od tego nie rozsypie.
Kontakt

Jeżeli spodziewacie się odpowiedzi na swój e-mail, prosimy dokładnie wpisać adres e-mail.

* Temat:


* Imię i nazwisko:


E-mail:


* Wiadomość:


Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG