dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Cicha Noc, Święta Noc, najsłynniejsza kolęda świata została skomponowana 24 grudnia 1818 roku w Oberndorf; słowa - ksiądz Joseph Mohr; muzyka organista Franz Xavier Gruber.

Polecamy

przeprowadzki warszawa
transport-przeprowadzki.waw.pl
noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

_______*********** ________*************** ** ______***************** **** _____**********$******* ***** ____**********$__$***** ****** ___***********$___$****...śmierdzi ci z pyska jak z dupy tygryska :D ...Ej słuchaj co ci powiem w tym świecie chorym Nie......Tak łatwo jest nawracać innych... ...Tak trudno jest nawrócić samego...Przyjaźń jest piękna, piękniejsza od słońca. Lecz tylko wtedy, gdy...a teraz pusty pokój, a ja stoję sam i patrzę...To Co Nie Zabija Wciąż Wzmacnia Nas.. A To Co...Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co...Mokrego Jajka I Smacznego Śmigusa-dyngusa ...Musisz lubić to, co robisz i potrzebować tego tak bardzo...Zapomnij to co było złe i nie odwracaj się! To...(o_o) Czy te oczy mogą kłamać ?? (o_o) ..."...Kiedy patrzymy na śmierć albo na ciemność, lękamy się tylko...Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi....Znasz dobry opis GG? Chcesz komuś pomóc w doborze opisu? Możesz tu dodać opis GG. Wystarczy, że wypełnisz pola i wciśniesz: dodaj.

Twój opis GG ukarze się natychmiast po tym jak moderator sprawdzi czy jego GG się od tego nie rozsypie.
Kontakt

Jeżeli spodziewacie się odpowiedzi na swój e-mail, prosimy dokładnie wpisać adres e-mail.

* Temat:


* Imię i nazwisko:


E-mail:


* Wiadomość:


Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG