dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wieże Eiffla wybudowano specjalnie na Światową Wystawę odbywającą się w 1899 roku w Paryżu. Do roku 1931 była najwyższą budowlą świata. Całkowita wysokość wieży to 324 metrów, w upalne dni w wyniku rozszerzalności metalu wzrasta o 18 centymetrów.

Polecamy

przeprowadzki warszawa
transport-przeprowadzki.waw.pl
noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Choć jej postać mam w pamięci ona stoi przed oczami...Całe życie idę pod górkę, ciekawe jakie to uczucie z......gdy sen się skończył, obudziłam się z obawa co po...Czasem głupoty człowiek sobie życzy, bo wiem w mądrości tyle...Miłośc nie istnieje! ;( ...Całą zabawę z Chuckiem Norrisem zaczął sam Chuck Norris ...Kocham I Nienawidzę. Dlaczego Nie Będziesz Mój? ...(*_*)wiesz co teraz robię?? (-_-)zamykam oczy i myśle otobie:) ...jak mam kochać to tylko ciebie;) ...0==):::(*_*)::::> ...Zamknij teraz swoje oczka, Niech spokojna Będzie nocka, Wtul w..... nadzieja moim panem.. Ty nosisz ją w sobie .....Za wszystkie chwile które były dobre albo złe, za każde...Trzeba zawsze żyć bieżącą chwilą bo na co komu dziś...Znasz dobry opis GG? Chcesz komuś pomóc w doborze opisu? Możesz tu dodać opis GG. Wystarczy, że wypełnisz pola i wciśniesz: dodaj.

Twój opis GG ukarze się natychmiast po tym jak moderator sprawdzi czy jego GG się od tego nie rozsypie.
Kontakt

Jeżeli spodziewacie się odpowiedzi na swój e-mail, prosimy dokładnie wpisać adres e-mail.

* Temat:


* Imię i nazwisko:


E-mail:


* Wiadomość:


Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG