dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Według firmy NetCraft monitorującej ilość nowo powstałych domen w czerwcu 2005 zarejestrowano na świecie 2,76 miliona nowych adresów internetowych.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

(*_*)wiesz co teraz robię?? (-_-)zamykam oczy i myśle otobie:) ...Kiedy ktoś ustami wypowiada kłamstwa, często prawdę mówi oczami. ...W ten radosny czas pragnę życzyć Wam... WESOŁYCH ŚWIĄT xD...bo we mnie drzemią pokłady zakumulowanych emocji... ...Gdybyś mógł to dał byś mi gwiazdkę z nieba:] A...Tak bliski jest mi twój cały świat przenosić góry z...myślałam, że będzie inaczej. że wrócisz. że będziemy razem. myliłam...A na każdej myśli jest jakaś rana Która krwawi bardzo..."Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej... Ci, co żyją miłością,...Znowu mnie skrytykowała...nie chce i nie mogę tak już żyć......Nie chcę świata.. w którym nie ma otwartego nieba dla..."Nie wstydziłem się myśleć, że byłem kim jestem" ...Zanim w popiół się zmienię, chcę być wielkim płomieniem ...Tylko Chuck Noris Stworzył Placek Wiśniowy Z Ziemniaków ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-05-23, przeglądaj inne

To uczucie, które określić tak ciężko To uczucie dla większości życia esencją


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG