dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Figurka Wenus z Bereket Ram na wzgórzach Golan (Izrael) jest uznawana z najstarszą kobiecą figurkę, powstała między 800 tys. a 233 tysiące lat temu.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Kochanie nastaw uszka i zapytaj się serduszka. Niech Ci powie......gdzieś, daleko w świecie, gdzie mnie nigdy nie znajdziecie ......"...nie zapomnę o Tobie, zapamiętam ten dotyk, zapamiętam ten smak..."...I zobaczę coś... A może tam nic nie ma? A...To Chuck Norris nauczył kopać prąd. ...Tylko Chuck Norris Potrafi Się Wywinąć Na Lewą Stronę ...Coraz częściej mam ochotę iść środkiem jezdni... z zamkniętymi oczami...( * * ) WieSz CoteRaZ rObiĘ ( - -...Są dwa sposoby odczuwania samotności: gdy czujesz się sam na...Kolorowych Jajeczek Wycinanych Owieczek Kicających Króliczków... ...Wymazałem ten samotny świat od kiedy kochasz mnie, każdego dnia......Czary marry, chokus pokuss Twoja stara to Ford Fokus ...Czoło, oczy, oblicze często kłamią, ale słowo najczęściej. ...brak opisu, dlaczego? bo brak opisu... ...Opisy - Miłosne

dodano: 2009-02-21, przeglądaj inne

Oddałabym wszystko, aby mieć trzy rzeczy: twoją miłość, Twoje serce i Ciebie...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG