dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Kopiec Krakusa wznosi się na prawym brzegu Wisły, pochodzi prawdopodobnie z VII wieku naszej ery. Leży 2400 metrów od Wawelu. Jego wysokość od podstawy wynosi 16 metrów, średnica dolna 60 metrów.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Zapomnij to co było złe i nie odwracaj się! To...Mężczyzna jest jak plemnik, tylko jednemu się udaje na milion....Kocham Cię jak powietrze Jak dziurę w starym swetrze Jak...Sto Buziaków w Pysia Dla Mojego Misia ...$$$$$_______________### _$$$$$$______________#$ _$$$$$$____________$$$#$ _$$$$$$$________$$$$$$$$ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$$$$$$____$$$$$$$$ __$$$$$$$__$$$$$$$$$ ___ _$$$$$_$$$$$$______(¨ `v´¨...Kochanie nastaw uszka i zapytaj się serduszka. Niech Ci powie...Optymizm i pesymizm różnią się jedynie w dacie końca świata....Ktoś Zapytał Znowu Mnie Czy Już Odnalazłam Czego Chcę... ...Wiem... Jestem odważna, mówiąc ci to bo nie mam u...Ona oczy ma jak gwiazdy i zna cały świat.. tak...Nie chcęŻałować żadnychChwil chociażWiem,że nieZawsze było kolorowo ' ...Przychodzi czasem dzień cały we łzach .łzy stukają w dach...Ktoś stawia nad i kropkę, twierdzi żeś degenerat Wjeżdża w...Dziękuje, Że Jesteś Bo Dzięki Tobie Wszystko Jest Lepsze I...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2008-10-09, przeglądaj inne

który raz stałam tam, szukając wspomnień... obserwując tamtych dni gasnący płomień...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG