dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Australijskie mrówki miodowe mają zwyczaj poić niektóre robotnice zebranym nektarem do tego stopnia, że rozdęcie odwłoków nie pozwala im chodzić. Wtedy to zostają one zawieszone w ich podziemnych korytarzach i służą za spiżarki dla całej kolonii.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Już to zrobiłeś, już jesteś zerem. Frajer na zawsze zostanie...koniec dnia dobroci, zaczynamy dzień rozpusty :> ...Haha, wiedziałam, że się popatrzysz na mój opis :P ...Optymizm i pesymizm różnią się jedynie w dacie końca świata...."Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety." ...Nikt nie chce być samotny, dziś chciałbym cię przytulić, zwariować...Szczęścia, zdrowia, pomyślności i nie zapomnij zaprosić mnie w gości......Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej :D ...kiedyś przyjdzie na mnie czas, kiedyś, ale dziś robię co......kochaj mnie jak zapalniczka ogień jak sucha studnia wodę... ...Tylko Chuck Norris nazywa się Chuck Norris :) ...Spojrzeli Sobie W Twarz i Ostatni Raz , Żegnaj Sobie...jestem przybity, jak micha do stołu w barze za PRLu...Twoja twarz - jest taka obca. Nagle nie ma Cię...Opisy - Chuck Norris

dodano: 2009-04-28, przeglądaj inne

Tylko Chuck Norris potrafi założyć kask na lewą stronę


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG