dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wśród bardzo wielu ludów z różnych rejonów Europy bocian był uważany za ptaka przynoszącego szczęście, pomyślność w rodzinie, dobry urodzaj itp.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Chciałabym Być Jak Pluszowy Miś. Tulona Przez Ukochaną Osobę... ...Nic tak nie obnaża ludzkiego charakteru, jak obrażanie się z...Po mej twarzy wolno tak płynie znów kolejna łza... W...Bo szkoła to ponury mór Bo szkoła to ponury świat...Zasypiam z Tobą jesteś mym snem, dla Ciebie jutro znów........♥buzi♥ ......♥buzib 29; .......♥buzi 829; .......♥buzi 829; .......♥buzi 829; ......♥buzib...Gdziekolwiek jesteś, ja chce być, tam gdzie Ty :) ...wciąż pamiętam tamte chwile w których tak mówiłeś tyle że...W strugach deszczu potykam się o swój własny próżny cień,...W ten radosny czas pragnę życzyć Wam... WESOŁYCH ŚWIĄT xD.......Dziś wiem ... życie cudem jest... co chce mogę z...,,(...)A Ja, Ja Bez Ciebie Jak Na Pustyni kwiat, stoje...Kiedy jesteś obok wprost do nieba unoszę się... ...Nie rezygnujmy ze swych marzeń... Kto to wie co jeszcze...Opisy - Chuck Norris

dodano: 2009-10-06, przeglądaj inne

tylko Chuck Norris nie rozumie opisów o sobie


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG