dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W Moskwie dola zwykłego robotnika w XIX wieku była bardzo ciężka. Dzień pracy w roku 1885 trwał przeciętnie 12 - 15 godzin, ale były i takie fabryki, w których dzień roboczy trwał 18 godzin.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

jak daleko bym zaszedł gdyby na mojej drodze nie było...W miłości wszystko może być prawdziwe, pod warunkiem, że się...Patrząc na nr. telefonu łza sama zaczyna płynąć. ...Mogę być całkiem sama łatwa rzecz no i zaden dramat...Jesteś przy mnie, jesteś obok. Jestem Tobą przez tych kilka...Krówka, piesek i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, liski oraz...kac jak kac, ale co to była za imprezka :]...Chcę patrzeć- oczy mi zakrywają. Gdy chcę latać- skrzydła odcinają......nie poganiaj mnie, bo tracę oddech ...Tylko chuck noris wali prawe sierpowe lewą ręką ...powiedz mi co takiego ona ma a czego jest ci...Nie Przejmuj Się Jutro Będzie Lepiej :d Dla Ciebie Wszystko...___________* __________C s _________CsCs _______ _CsCsCs _______CsCsCsCs ______CsCsCsCsCs _____C sCsCsCsCsCs...Zapomniałam już czemu było źle, to już jest nie ważne...Opisy - Cytaty

dodano: 2008-10-11, przeglądaj inne

"Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne."


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG