dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Dla dobrego funkcjonowania i energii słoń musi przerzuć dziennie ok. 150 kg pokarmu, w skład którego wchodzą: liście, kora drzew, gałęzie itp.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Otul twarzą moja twarz zaśnij przy mnie jeszcze raz ...nic do głowy mi nie przychodzi... nic normalnego... z resztą...tylko Ty i zawsze Ty **:** ...Dzień Dobry .! Kocham Cię ... Już Posmarowałem Tobą Chleb...2 kieliszki wystarczą: najpierw jeden, a potem kilkanaście drugich :)...Kocham Cię Dawidku;* ...Obecnej sama teraz nie wystarcza szczęściu mojemu, udowodnij i na..."Witam was w rzeczywistości, zrozum rozum depcze wyobraźnie..." ...Na zachodzie niebo całe krwią jest zalane niepotrzebną ofiarą karty...Nie masz chłopaka? Zadzwoń do świstaka ;P ...Stań unieś głowę, wsłuchaj się w słowa, pieśni o małym...$$$$$_______________### _$$$$$$______________#$ _$$$$$$____________$$$# $ _$$$$$$$________$$$$$$$ $ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$ __$$$$$$$____$$$$$$$$ __$$$$$$$__$$$$$$$$$ ____$$$$$_$$$$$$______(...Kochać - jak to łatwo powiedzieć... nie marudź, napisać jeszcze...To z Tobą chcę przejść przez życie i budzić się...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-01-22, przeglądaj inne

Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG