dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Kościół Mariacki w Gdańsku jest największym ceglanym kościołem na świecie. Jego budowa trwała od 1343 do 1502 roku, długość 105 m, wysokość wnętrza 27 m, wysokość wieży 76 m, w środku może być jednocześnie 25 tys. ludzi.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Zanim w popiół się zmienię, chcę być wielkim płomieniem ...Idealnego męża poznaje się zwykle po tym, ze jest on...Życie Jest Trudne Ale Tylko Chwile Są Piękne I Dla...Uśpić swą pamięć, zmysłom czujność odebrać, by jakoś jesień tę...( /) =( ';' )= (") (") WeSoŁyCh ŚwIąT!!! ...I zobaczę coś... A może tam nic nie ma? A...trudno jest iść tak przez swiat w pojedynkę ...Chce Cię tylko trochę i na chwilę, wyobcować to nic...kac jak kac, ale co to była za imprezka :]...Ida swieta...Moze w tym roku faceci zaczna mowic po ludzku:)))...Zamknij oczy i wyobraź sobie najpiękniejszą bajkę... Może kiedyś będzie...nie Żyje Się, Nie Kocha, Nie Umiera Na Próbę -...Widzę uśmiechy, widzę marzenia a nie widzę własnego cierpienia... ...mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich a teraz każde z nas...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-05-08, przeglądaj inne

Zapomniałam już czemu było źle, to już jest nie ważne dziś dla mnie...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG