dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Król Otton III miał 11 lat, gdy prowadził swą armię przeciwko Sasom (991 rok), a Henryk IV miał 13 lat podczas wojny z Węgrami (1063 rok).

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Ostatni oddech mój, ty zawsze przy mnie stój Obawy o..."Nie da Ci tego żona, nie da Ci tego matka,...swiat sie kreci. nie zatrzymujemy sie tam gdzie nas boli,...* Owieczki Gwiazdeczki I Inne Bajeczki * Dobranoc :* :*...Jest tyle różnych dróg.. sam wiesz wszystkimi się nie da...Trzeba Cieszyć Się Każdą Chwilą Życia, Bo Ono Jest Najważniejsze...`Może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi...Aniele mój-tak brzmiało moje imię, i magia słów zdobyłeś mnie...-Puchatku? - Tak prosiaczku? -A nic... Chciałem się tylko upewnić...Moge usunąĆ sie z listy gg, ze znajomych na NK,...Nie Pal Ciała; Spal Swoje "ego". A Miłość Wypłynie Sama....Nauczyłaś mnie marzyć, wierzyć i silnym być, pokazałaś kim jestem...Najtrudniej jest w życiu nauczyć się, które mosty należy przejść,...Był słabszy, ale kolejny dzień dla niego będzie dobry.. :)...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-06-25, przeglądaj inne

Jeśli nie wiesz kim (czym) jestem i jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG