dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Mastif Angielski jest najcięższym psem świata. Przeciętny dorosły osobnik tej rasy waży zazwyczaj około 80 kg, lecz wiele psów osiąga masę 100 kg.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Miłość jest koło nas, my jej nie widzimy a ona...Jeszcze nie raz odwrócę się za Tobą, jeszcze nie raz...Niestety, widocznie los tak chciał Być może za dużo nagle...Bez Ciebie Jest Jak W Niebie, Ale Przy Tobie Niebo...............DOBRY WIECZÓR ...........((_,& raquo;*¯*« »*¯*«,_) ) ((_,»*¯**&m acr;*«,_)) ((_,»*¯**¯ ;*«,_))...Żyć To Znaczy Walczyć . Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą ......#*+(&W%#&*#$^^$$ - Na początku był chaos !!! ...wczoraj czerpałem z życia garściami, dziś.. dziś już nie ma,...Jeśli Jest Noc, Musi Być Dzień, jeśli Łza - Uśmiech...Kiedy się od Ciebie oddalam czuje, ze zostawiam przy Tobie...kiedyś będzie mój dzień, kiedyś napewno! ...Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, lecz kogoś bez...Uważaj Jak Tańczysz, Bo Życiowy Parkiet Bywa Śliski. ...W każdym z nas drzemie pewna niezbadana sfera, która, jeśli...Opisy - Cytaty

dodano: 2009-06-28, przeglądaj inne

Nawet najgorsza bestia zna trochę litości. Ja jej nie znam, więc nie jestem bestią.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG