dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Majątek 358 najbogatszych miliarderów świata wynosi tyle, ile łączne dochody 2,3 miliarda najbiedniejszych - tj. 45% ludności naszej planety.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Chcę znów wierzyć w miłość.....znów dotknąć gwiazd ;* ...Jeśli jesteś aniołem, pamiętaj, że ja czekam na ciebie. Zabierz...Tylko Chuck Norris Potrafi Zasnąć Dzisiaj I Obudzić Się Wczoraj...Wstydzisz Się Przyznać, Że Masz Dziewczynę... może Nie Chcesz Jej...Weź mnie za rękę, No przytul mocno tak, Nie kłóćmy...Czemu ty nie widzisz co ja czuje ?? Jak mam...Tylko Chuck Noris potrafi być starszy od swoich rodziców ...Kocham Cię - Twoje oczy. Kocham uśmiech Twój uroczy. Kocham..."...Uwierz w Diabła choćby na jego rogach spoczywała płonąca aureola..."...Kto nie szanuje swojego czasu, nie szanuje sam siebie. ...W oddali coś jaśnieje Wszystkiemu w brew Uśmiecha się ...Zginę ... Na Ścianie Krwią Własną Napisze ... Kochałam Cię...Zdrowia Szczęścia Pomarańczy Niech Wam Goła Baba Na Stole Tańczy!!!...nie raz bywa tak że mam dość wszystkiego, taka monotonność...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2008-10-24, przeglądaj inne

Czas pędzi, życie mknie, a ja zastanawiam się, czy wiesz jak boje się, ze mogę stracić Cie :(10b85


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG