dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W okresie świątecznym 2004 roku w sklepie internetowym Amazon.com zamówiono ponad 2,8 mln przedmiotów w ciągu jednego dnia.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

oh, ela, straciłaś przyjaciela ...Chodź wiem ze kiedyś mnie nie będzie, to będę w...Każdy twój gest, każdy twój ruch, najmniejsze drgnięcie Mam teraz...Ze Strzępów Radości Powszednich Los Swój Tkasz... ...nie Umiem Żyć Bez Ciebie, Teraz Dobrze To Wiem.. Kocham...To twoje przeznaczenie, bracie, jak chcesz to strzelaj, daj mi...Gorycz i radość, nieodłączne atrybuty życia jak bieda i zazdrość...dlaczego jutro jest tak daleko! ...Kiedyś nadejdzie ten dzień... kiedy wszystko proste stanie się ...Zapamiętajcie ten dzień, bo jest on początkiem wieczności ...Tylko Chuck Norris Wie Gdzie Są Pieniądze Polskich Podatników. ...Przepraszam, za to, co było. Dziękuję, za to, co będzie....Potrzebny mi jesteś jak woda do picia. Bez Ciebie nie...Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2008-11-21, przeglądaj inne

'Chce być aniołem' - umierając śniła. Rozłożyła skrzydła oczy otworzyła lecz zobaczyć Boga nie było jej dane...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG