dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Grupa krwi 0 jest najpospolitsza na świcie. Ma ją 46% ludzi. Najrzadsza jest grupa AB, która cechuje tylko 14% mieszkańców naszego globu.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

komu kawkę, bo idę do sklepu po cukier :] ...jestam dzis tak niedostępny, jak żyrafa pieskowi... ...wczoraj byłem tam, dzis jestem tu, a jutro? nawet nie...To Możliwość Spełniania Marzeń Sprawia, że Życie Jest Takie Fascynujące...Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami,..."[..]By przekazać to uczucie jedno.. przy którym inne sprawy bledną.."...(y( Y( Y )y )y) Banda Fajnych Dupek ...Głowa do góry smutasie!;) Nie daj się obrażać takiemu przeterminowanemu...Budzę Się Z nadzieją Na Lepsze Jutro, Z wiarą Że...Oczekiwania są motorem aktywności człowieka w drodze do szczęścia :)...raz, dwa, trzy, kochasz Ty... ...Gdy będziesz smutny jak księżyc na niebie, przypomnij sobie, że...Tylko Chuck Norris potrafi prześcignąć prąd elektryczny w kaloszach! ......i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami......Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-02-02, przeglądaj inne

Mów do mnie tak bo lubię słów twoich smak mów tak


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG