dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

W okresie świątecznym 2004 roku w hiperkamrkecie internetowym Amazon.com składano średnio 32 zamówienia na sekundę, z 217 krajów.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

niedostępny - poszedłem z opisem do lekarza... ...Wesołych Swiat _______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$ $ ____________$$$$$$$$$$$ $$$ __________$$$$$$$$$$$$$ $$$$ _________$__________$$$...Za wszystkie chwile które były dobre albo złe, za każde..."Tych chwil które przeminęły trudno jest zapomnieć oczy swe zamykam...Światło świata nigdy nie zgaśnie, pozostanie w naszych sercach na...Tylko Chuck Norris potrafi wcisnąć F13 ...''A do gwiazd... Za daleko stąd'' ...Może czas pomyślec tez o sobie, nie tylko o innych......Tak bardzo chcę kochać... ..._______*********** ________*************** ** ______***************** **** _____**********$******* ***** ____**********$__$***** ****** ___***********$___$****...chcesz pogadać? wciścij ctrl+f5 ...Nie żałujmy tego co było, raczej żałujmy tego że czegoś...Nie Pozwól Aby Twoje Marzenia Zarosły Chwastami ...Zmierzch jest ciemno jest smutek i żal.. ;( ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-05-31, przeglądaj inne

jesteś marionetką sterowaną z góry, ktoś pociąga za sznurek, unosisz ręce do góry...


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG