dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Największym drapieżnikiem z rodziny kotów jest tygrys syberyjski; waga samca sięga 320, a wyjątkowych wypadkach 380 kg, długość ciała 2,5 m, a wysokość 1 m.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Miłość jest jak okręt na wielkim oceanie. Wiesz skąd wypływa,...Chce miłości, Chce pragnienia, Chce poczuć moje płonące pragnienia. ...Ludzie. Nie widzą serca, nie widzą duszy, nie widzą tego...To taka krotka historia, mogłam napisać jej kolejną część... ...,,(...)A Ja, Ja Bez Ciebie Jak Na Pustyni kwiat, stoje...miłość jak to łatwo powiedzieć:( ...Miłość jest tylko jedna - kochaj więc mocno, bo ludzie...Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ...Nie mam już Ciebie-największa strata...Nienawidzę za to siebie, życia i...Tylko Chuck Norris ma oczy do okoła głowy !! :D..."A gdy trosk tysiące skryje mrok, znajdę spokój w cieniu...Chciałbym wiedzieć zawsze, że największe dobro to szczęście Które ze...Jedynie Chuck Norris potrafi porozmawiać z cyklopem w cztery oczy...Kto rano popieprzy, dzień ma potem lepszy ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2009-08-15, przeglądaj inne

wiła wianki i wrzucała je do falującej wody


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG