dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Zwrot "na saksy" wziął się od wyjazdów biedoty Galicji i Królestwa w celach zarobkowych do Saksonii. Do 1914 roku liczba sezonowych pracowników z tych rejonów podążających za chlebem wzrósł do 500 tysięcy.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

---[:*:*:*:*:*]--- Zastrzyk Buziaków Dla Fajnych Chłopaków ...bądź mi latarnią w mym burzliwym życiu ...Kochać to nietylko puste słowa:):) ...Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko,...Kiedyś było nam wspaniale, ale nagle coś nie dało nam...Chciałabym Być Jak Pluszowy Miś. Tulona Przez Ukochaną Osobę... ...Kochać To Wielka Sztuka Ale Być Kochanym Jeszcze Większa Sztuka!!!...Kocham Cię, Kochać Cię będę! Ty i ja 1 para!...kłótnia to nic innego jak rozmowa duch nierozumiejących się osób...To uczucie, które określić tak ciężko To uczucie dla większości...Czy te oczy mogą kłamać...? Czasami :) ale nie patrząc...Dobry człowiek woli sam cierpieć niż na cierpienia drugich patrzeć....Jeśli będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś...już mi kurki jajka wysiadują, bedziemy kurczaczki malować ;] ...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2010-04-04, przeglądaj inne

don't forget to take a breath:)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG