dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Maybach to najdroższe seryjnie produkowane auto na świecie, wyposażony w pancerne szyby i kuloodporne blachy kosztuje jakieś 4,5 mln zł.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Brzydka Ona , brzydki On... a taka ładna miłość ...nikt mnie nie kocha każdy olewa wezmę tabletki i pójdę...Nie płacz, że się coś skończyło- tylko ciesz się, że...bo kochac Ciebie to tak jakby byc juz w niebie;**...Ktoś, kto mówi, że miłość nie przynosi strachu, nigdy nie...w końcu słoneczko, wiecej, wiecej, więcej... ...____________$b__Vb.______ _________________________ _________ ______________'$b__V$b. _________________________ _____________ _______________$$b__V$$ b._______________________ _____________ _______________'$$b._V$...on tu a ona tam wiedzieli dawno ze- nie mogą...Nie Przejmuj Się Jutro Będzie Lepiej :d Dla Ciebie Wszystko...jeszcze chwila i zaczynamy świętowanie... ..."Dzieci nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia."...Mój ból wsiąkał z deszczem w ziemię... Takie dziwne oczyszczenie...Z rodziną dobrze się wygląda tylko na zdjęciu... ...I tak trudno znów zaufaniem obdarzyć się kiedy czujesz ból,...Opisy - Fragmenty Utworów

dodano: 2010-04-04, przeglądaj inne

don't forget to take a breath:)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG