dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Komputer Deep Blue (256 mikropocesorów) w roku 1997 pokonał mistrza szachowego Garriego Kasparowa, komputer przed wykonaniem każdego swojego ruchu na szachownicy analizował 25 milionów pozycji.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

"...Jeszcze bliżej, Chce dosięgnąć Twoich warg, Chcę przypomnieć sobie znów...Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie....M.Ż.N.M.S - moje życie nie ma sensu x( ...Był to rok 22 narodziny klubu, który ruszył po zasługi,...chuck norris szybciej siedzi niz ja biegam ...kochać a lubić to wielka różnica kocha się sercem a...Mogliśmy dojść najdalej ze wszystkich, a teraz każdy z Nas...Mam dla Was mały komunikat - wszyscy umrzecie. ...gdy już zrozumiesz, gdy już będziesz gotowy by kochać, ja...Bo serce nie zniesie więcej ran wiec jeśli nie czujesz...A wtedy wracasz znów, pamięcią do tych zdarzeń Kiedy uwierzyłeś...Zabiłem nienawiść w sobie do wszystkiego wokół Przeszedłem przez ten...jeszcze trochę i zacznie sie niowiutki roczek... od zera zczynamy...gdy świeci słońce jest lżej, nawet jak nam nie idzie...Opisy - Inne

dodano: 2008-10-19, przeglądaj inne

Nie będziecie pomagali babinkom przechodzić przez skrzyżowanie(po prostu zostawcie je na środku)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG