dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Najniższą temperaturę w Stuposianach (Bieszczady) zanotowano 28 grudnia 1996 roku. Termometry pokazały tam wtedy 37 stopni Celsjusza poniżej zera.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

Nikt nie spiewa mi juz kolysanek dobrych ani złych ...Już to zrobiłeś, już jesteś zerem. Frajer na zawsze zostanie...Myślisz Że Mnie Znasz?...wiesz Tyle Ile Chciałabym Żebyś Wiedział... ...jutro będzie lepszy dzień, limit złych już powinien się wyczerpać...Znowu mnie skrytykowała...nie chce i nie mogę tak już żyć......Tylko Tobie chce powiedzieć to co czuje dziś kiedy przychodzi...deszcze niespokojne potargały sad ...Zapomniałam już czemu było źle, to już jest nie ważne...ChoćUstaSięŚmiejąToWsercu JestBólBoKocham ChłopakaKtoryNieMożeByćMó j ...Ja chcę dotrzymać kroku Twoim krokom i ja chcę biec...Na twarzy uśmiech, a w sercu ból ktoś kogo kocham..."Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy...Mów do mnie tak bo lubię słów twoich smak mów...Tak lekki jak słowika śpiew, tak ciepły jak pustynne deszcz...Opisy - Inne

dodano: 2008-10-20, przeglądaj inne

Nie będziecie podbierali pieniędzy rodzicom (wszyscy wiedzą że babcia ma ich znacznie więcej)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG