dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Wiek słonia związany jest z uzębieniem. Uzębienie słonia to sześć lewych i sześć prawych zębów trzonowych . jednak nie rosną one jednocześnie a sukcesywnie.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

W dniu twoich urodzin życzę ci dożywocia w wiezieniu:):):):):) ..."Nie ma nic słabszego na ziemi niż człowiek." ...Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie. Tylko tobie...ryba psuje się od głowy, a człowiek? ...wczoraj czerpałem z życia garściami, dziś.. dziś już nie ma,...W życiu Bowiem Istnieją Rzeczy O które Warto Walczyć Do...jestam dzis tak niedostępny, jak żyrafa pieskowi... ...Przyjaźń jest piękna, piękniejsza od słońca. Lecz tylko wtedy, gdy...bądź szczęśliwa, energiczna jak wibrator elektryczna :D ...Marzenia są po to by je realizować ,a nie Tylko...tylko Chuck Norris nie rozumie opisów na swoj temat :]...Chcesz mieć zęby jak kryształki - rób codziennie masaż pałki...Jeśli kochasz nie rań, jeśli lubisz szanuj, a z nienawiści...Znowu się stało... zakochałem się... aż mnie coś zabolało ...Opisy - Inne

dodano: 2008-11-15, przeglądaj inne

Będę Spać, Będę Śnić O Tobie Ponieważ Jesteś Ciągle W Mojej Głowie;]


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG