dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Od lat 70 do roku 2003 w Polsce spadła liczba palaczy papierosów o 4 miliony (z 13 do 9 milionów) (według Banku Światowego, czerwiec 2003).

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

dlaczego miłość tak dobrze się schowała, tak, że jej nie...Tylko Chuch Norris umie latać bez skrzydeł... ...Nie Przejmuj Się Jutro Będzie Lepiej :d Dla Ciebie Wszystko..._@_@_@ Ślimaki Wyszły Na Spacer!!! ...Jest tyle różnych dróg.. sam wiesz wszystkimi się nie da...jak mam kochać to tylko ciebie;) ..._____________$$__________ ____ _____________$$_$______ _______ _____$$$$$_______$____$ $______ ___$$$$$$$$$_____$__$__ $$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$___ _______...Wiem że czasem trudno mnie kochać, ale chyba łatwo zobaczyć...Dopiero w grobie zapomnę o Tobie .! .. gdy moje...Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można...Tylko Chuck Norris umie przeciąć wodę nożyczkami :P ....:i!i!!:.(.")(",).:!!i!i: . ...po Co Były Wielkie Słowa, Które Z Kłamstw Swych Budowałaś......Tak zimno mi, już nie wiem jak bez Twojego ciepła...Opisy - Inne

dodano: 2008-12-07, przeglądaj inne

Bo ludzie spoglądają na mnie z boku. Rożne rzeczy wnioskują z moich kroków


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG