dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Dla dobrego funkcjonowania i energii słoń musi przerzuć dziennie ok. 150 kg pokarmu, w skład którego wchodzą: liście, kora drzew, gałęzie itp.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy, aby zrobić pierwsze wrażenie... ...jestem przybity, jak micha do stołu w barze za PRLu...Zakochałam się w Tobie, i dalej brnę w błoto... Czy..... nadzieja moim panem.. Ty nosisz ją w sobie .....Oddaje Ci Ma Dusze Aż Nią Miłość Bez Granic Będę...Tam przyjaciół kilku mam o tak dla nich zawsze śpiewam...Gorycz i radość, nieodłączne atrybuty życia jak bieda i zazdrość...ty zawsze czekasz, nawet jak wiesz, że i tak nie...Cukier? Nie! Miód? Nieee! Kurde nie znam nic słodszego niż......człowiek może się posunąć o wiele dalej, by uniknąć tego,..._____________/___________ _____________ _____________/_________ _______________ _____________/_________ _______________ ____________/_a________ _______________ _________*_/_____*_____ _______________...szmaragdy i diamenty chciał bym Ci dać..za jedną chwilę, chwilę...teraz kiedy siedzę w domu sam tęsknota niszczy mój świat...( Y ) ( Y ) ( Y ) (...Opisy - Inne

dodano: 2009-01-10, przeglądaj inne

Myślisz, że jestem słaba? - Ja się nie poddaje - To moja zasada!!


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG