dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Efekt czerwonych oczu na zdjęciach powstaje na skutek przefiltrowania światła odbitego od siatkówki przez naczynia krwionośne.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

"Każda dziewczyna jest księżniczką w oczach tego kto ją kocha..."..."przemijamy i taka jest prawda; umieramy, a później rodzimy się,...Może odbudują to, co zamarzło w nich kiedy przyszły pierwsze,...Olej Tych, Co Oceniają Cię z Daleka - Liczy Się..."Bądź Zawsze Szczęśliwy, Bo Szczęśliwi Ludzie Czynią Dobro" ...Gdy pan pojmie, że jego sługa jest mądrzejszy, zaczyna go...Poszedłeś na łatwiznę, Ty masz na twarzy uśmiech a ja...Trzeba Cieszyć Się Każdą Chwilą Życia, Bo Ono Jest Najważniejsze...Pytasz dlaczego taka jestem..? Bo nie przybieram wielu masek tak...Oddałabym wszystko, aby mieć trzy rzeczy: twoją miłość, Twoje serce......to my umieramy przez ciebie, ciebie śmierć nie może dostać...Wyrzuciłaś gazety? Jak mogłaś! Baby! ...jedynie Chuck Norris otwiera rozporek z półobrotu ...białe skarpetki, mokasyny, to wszystko dla mojej dziewczyny... ...Opisy - Inne

dodano: 2009-02-08, przeglądaj inne

Nie każdy o tym wie, że można żyć tak jak się chce ;)


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG