dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Walter Cavanagh z Santa Clara w Kalifornii posiada kolekcje 1397 kart kredytowych za pomocą, których może robić zakupy korzystając z zgromadzonych na kontach zasobów = 1,65 mln $.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
biuro rachunkowe Wrocław


Losowe opisy GG

Już to zrobiłeś, już jesteś zerem. Frajer na zawsze zostanie...Seks to sport - A sport to zdrowie :)) ...Miłośc nie istnieje! ;( ...byłeś dla mnie wszystkim. teraz jesteś nikim! spier** do tamtej...Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć...Śpię! Nie budzić, w razie wojny przenieść w bezpieczne miejsce!...Snem było życie dopóki ty nie pojawiłeś się wtedy w...Gdyby księżyc umiał mówić, Gdyby odgadł myśli me. To na...Jezu!! To znowu się stało zakochałem się aż mnie coś...Głusi śmieją się tylko wtedy gdy Chuck Norris opowie dowcip!...Zabiłem nienawiść w sobie do wszystkiego wokół Przeszedłem przez ten..."zdrowia, szczęścia Pomyślności Nie Skończonej Sie Miłości".... ...Życie nam pokaże, w jakim składzie będzie żyć nam dalej...czemu nie ma słońca, kiedy jest tak potrzebne jego ciepło...Opisy - Inne

dodano: 2009-03-21, przeglądaj inne

Każdy, kto choć trochę pięknością się żywi, gdy spojrzy w Twe oczy, blaskiem się zadziwi.


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG