dobre opisy GG opisy
opisy gg gg opisy gg

Kategorie

Chuck Norris [123]
Cytaty [320]
Fragmenty Utworów [302]
Graficzne [126]
Miłosne [438]
Okazjonalne [30]
Świąteczne [27]
Inne [597]


Czy wiesz, że:

Liczba . bywa też nazywana ludolfiną, na cześć holenderskiego uczonego Ludolfa van Clauena, który w 1610 roku wyznaczył jej przybliżenie z dokładnością do 35 cyfr po przecinku.

Polecamy

noclegi w polsce
ogłoszenia
szkoła angielskiego ząbki


Losowe opisy GG

me uczucie nie wygaśnie, bo pokazałeś mi wyraźnie swoją wyobraźnię....Miała być kolejna bajka, dwie złączone ręce Historia tych słów...Jeszcze raz chce powrócić tam gdzie spełniają się marzenia ...Był jak mgła, niewidzialny, tajemniczy.... Był jak kruchy róży kwiat...Mam mniej, niż się spodziewałem, ale może więcej oczekiwałem, niż...Bo to trudne uczucie do Ciebie nauczyło mnie cierpliwości ...Tak trudno się zakochać, tak trudno jest odkochać, tak trudno...Wszystkiego Najlepszego, zdrowia, szczęścia pomarańczy niech ci Felek nago tańczy...Podziękować chcę za to, że tu jesteś ciągle kochasz mnie,...To wiedza czyni nas słabszymi, albo nas wzmocni na zawsze...kiedyś będzie mój dzień, kiedyś napewno! ...Stan opisowy to osobliwie pejoratywna forma ekspresji własnych emocji. ...Jeśli Cokolwiek Wyrzucisz, to Od razu Będziesz Tego Potrzebować ...Zginę ... Na Ścianie Krwią Własną Napisze ... Kochałam Cię...Opisy - Inne

dodano: 2009-06-01, przeglądaj inne

Haha, wiedziałam, że się popatrzysz na mój opis :P


Dodaj opis GG*Opis GG:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Opisy.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu opisów GG. Opisy są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś opisu GG, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli go sobie wstukać w GG, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

Chuck Norris | Cytaty | Fragmenty Utworów | Graficzne | Miłosne | Okazjonalne | Świąteczne | Inne |
Copyright © 2008 www.opisy.natacy.pl - dobre opisy GG